ارز دیجیتالبلاک چینبیت کوین

افزایش۲۰۰ درصدی قیمت کوانت در کمتر از یک ماه

قیمت کوانت در یک ماه گذشته ۲۰۰ درصد افزایشی بوده است. متخصصان و کارشناسان از قابلیت همکاری با بلاک‌چین‌های دیگر و عرضه نسخه جدید ۲.۰.۵ اورلجر به‌عنوان دلایل این رشد بسیار یاد می‌کنند.

کوین تلگراف در گزارش تازه تری، از قابلیت جدید برقراری ارتباط بین شبکه بلاک چین‌ها و همکاری شبکه‌های دیگر به‌عنوان یکی از حوزه‌های پررونق در حال توسعه وضعیت فعلی بازار یاد می‌کند؛ به دلیل اینکه در حال حاضر سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال به دنبال کارآمدترین راه‌ها برای انتقال سرمایه‌ها و دارایی‌های خود از یک شبکه به شبکه دیگر هستند.

کوانت هم یکی از ارزهای دیجیتالی است که با تمرکز بر قابلیت همکاری بلاک‌چین‌ها کار می‌کند. کوانت که به‌تازگی اوج افزایشی تاریخی خود را شکسته است، به کسب‌وکارهای مختلف و نوپا کمک می‌کند تا از تکنولوژی دفتر کل توزیع‌شده در فعالیت‌های خود بهره‌مند شوند.

داده‌های انلاین بازار نشان می‌دهد که قیمت کوانت (QNT) پنج شنبه گذشته ۱۷۸ دلار بوده است و تنها طی ۵ روز، موفق به ثبت رشدی ۱۱۷% درصدی و رسیدن به اوج تاریخی ۳۸۷ دلاری شده است. حجم معاملات این ارز دیجیتال هم طی 48 ساعت به بیش از ۷۴۰ میلیون دلار رسید.

به‌روزرسانی پروتکل اورلجر ۲.۰.۵، راه‌اندازی برنامه ارتقا و اضافه‌شدن به فهرست معاملات صرافی‌های بزرگ ازجمله دلایل رشد کوانت مطرح است.

رشد ۲۰۰ درصدی قیمت کوانت در یک ماه

گسترش قابلیت همکاری بین بلاک چین‌ها

عرضه اورلجر ۲.۰.۵ که به‌عنوان درگاه دفتر کل توزیع‌شده کوانت برای کسب‌وکارها عمل می‌کند، قابلیت برقراری ارتباط میان پروتکل‌ها و شبکه‌های دیگر را مهیا می‌کند. این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد که به هر سیستم، شبکه یا دفتر کل توزیع‌شده‌ای متصل شوند.

بر اساس اعلام کوانت، عرضه اورلجر ۲.۰.۵ دستاوردی پراهمیت در برقراری ارتباط میان اکوسیستم تجاری با استیبل کوین‌ها، حوزه توکن‌های غیر مثل (NFT) ، حوزه دیفای (DeFi) ، و دارایی‌های محبوب مبتنی بر ERC20 و ERC721 به‌حساب می‌آید و می‌توان از آن‌ها برای تسویه‌حساب‌ها بهره برد.

رابط برنامه‌نویسی اورلجر از تسویه‌حساب‌ها بین دارایی‌های، سرمایه ها و استیبل کوین‌های مختلف پشتیبانی می‌کند. از دیگر قابلیت‌های این به‌روزرسانی جدید می‌توان به امکان وثیقه گذاری توکن‌های غیر مثلی و انجام پرداخت‌ها با چند دفتر کل توزیع‌شده نام برد. کاربران همچنین می‌توانند برای تسویه‌حساب‌ها از گزینه‌های مختلف نظیر تلفیق اعطای سهام و وام استفاده کنند.

برنامه‌های تشویقی برای توسعه‌دهندگان

به گفته متخصصان این حوضه، یکی دیگر از دلایل رشد قیمت این ارز دیجیتال، برنامه توسعه‌دهندگان این پلتفرم بوده که با هدف جذب توسعه‌دهندگان تازه اجراشده است.

همان‌طور که می‌دانید، جامعه یک اکوسیستم بلاک‌چینی عیاری برای سنجش موفقیت آن است؛ از سوی دیگر، توسعه‌دهندگان هم نقش بسیار خوبی را در ایجاد اپلیکیشن‌ها و پروتکل‌ها ایفا می‌کنند که می‌تواند یکی از اصلی‌ترین عوامل در جذب کاربران بیشتر باشد.

شبکه‌های موفقی همچون پولکادات، کازماس و اتریوم توسعه‌دهندگان فعال و برتری دارند و از همین رو، اگر کوانت هم بتواند به چنین دستاوردی دست پیدا کند، قطعاً راه پیشرفت آن هموارتر از گذشته خواهد شد.

اضافه شدن به فهرست صرافی‌های بزرگ

 

در دسترس بودن توکن کوانت در صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال، یکی از عواملی است که باعث رشد قیمت آن شده است.

طی چند ماه گذشته، این ارز دیجیتال به صرافی‌هایی نظیر کوین بیس و بایننس اضافه شده است. اضافه‌شدن به چنین صرافی‌هایی، حجم معاملات آن را از میانگین ۹ میلیون دلاری به بیش از ۷۴۰ میلیون دلار رسانده است.

بسیاری از پلتفرم‌های رصد بازار نظیر ورتکس (VORTECS) که متعلق به کوین تلگراف است، دورنمایی مثبت را برای این ارز دیجیتال پیش‌بینی می‌کردند.

رشد ۲۰۰ درصدی قیمت کوانت در یک ماه

همان‌طور که در نمودار بالا می‌بینید، این ارز دیجیتال روز شنبه موفق شد به نمره ۷۲ در پلتفرم ورتکس برسد. طی سه روز پس‌ازاین اتفاق، این ارز دیجیتال موفق شد رشدی ۱۰۲ درصدی را ثبت کند.


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا