فناوریگجت

نگاهی به Vive Air هدست HTC

کمپانی HTC اعلام کرده هدست VR جدید Vive که به تازگی عکس‌های آن فاش شده‌، صرفاً طرحی مفهومی است. این عکس‌ها گویای هدستی هستند که متمرکز بر تناسب اندام کاربر است و Vive Air نام دارد. در ادامه با ژوپیتر همراه باشید.

شرکت اچ تی سی اخیراً به عکس‌هایی که به هدست VR جدید این شرکت با تمرکز بر تناسب اندام نسبت داده شده بودند، واکنش نشان داده است. ورج اعلام کرده، تصاویر و جزئیاتی مربوط به هدستی که وایو ایر (HTC Vive Air) نام دارد از طریق وب‌سایتی منتشر و فاش شد. کمپانی HTC گفته هدست مذکور «صرفاً یک طرحی مفهومی» است.

کمپانی HTC در اطلاعیه‌ای که برای UploadVR فرستاده است، می‌گوید: «برای ما خوشایند است وقتی طرح مفهومی ما یعنی VIVE Air یکی از جوایز مسابقات طراحی iF را برده است. درحالی‌که صرفاً طرحی مفهومی است، زبان طراحی آن آلمان‌ها و منابع الهامی دارد که در دیگر محصولاتمان مشاهده می‌کنید. ما منتظر نمی‌مانیم. برنده شدن این جایزه اتفاقی بی‌نظیر است؛ اما تجارتی داریم که باید مشغول فعالیت در آن باشیم».

نگاهی به Vive Air هدست HTC

بیانیه‌ی مطبوعاتی کمپانی HTC کاملاً احتمال ساخت محصولاتی شبیه HTC Vive Air را رد نمی‌کند. به‌ نظر می‌رسد شرکت HTC به‌شدت سعی می‌کند جزئیات را مبهم نگه دارد. این شرکت اخیراً اشاراتی به هدستی کرده است که می‌خواهد در ViveCon رونمایی کند. عکس‌ها و اطلاعاتی که تاکنون فاش شده‌اند، نشان دهنده آن است که هدست جدید HTC به‌جای اینکه وسیله‌‌ای برای تناسب اندام کاربران عادی باشد، متمرکز بر سازمان‌ها است. ایده‌ی ساخت هدستی سبک و قابل‌ شست‌و‌شو برای انجام حرکت ورزشی بسیار عالی و بی‌نظیر به‌ نظر می‌رسد. البته با در نظر گرفتن این موضوع که کسب‌و‌کار مصرفی HTC دوران رکود را سپری می‌‌کند،‌ شاید تولید هدست این‌چنینی در حال حاضر چندان شدنی و منطقی نباشد.


بیشتر بخوانید:

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا