فناوریگجت

بررسی رندر Car Thing

MacRumors عکس‌های رندرشده‌ای از گجت درون‌خودرویی مورد انتظار برنامه اسپاتیفای(Spotify) که در اصل موزیک‌پلیری با پشتیبانی از فرمان صوتی بوده و Car Thing نامیده‌ می‌شود منتشر کرد. این عکس‌ها در کدهای برنامه اسپاتیفای پیدا شده است. این رندرها با عکس‌های اصلی این محصول که به گزارش “The Verge” در دی‌ماه (Jan) شرکت اسپاتیفای در اختیار کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) قرار داد، همخوانی دارد. در ادامه با ژوپیتر همره باشید.

نگاهی به رندر Car Thing

به کمک این رندرها، می‌توان نگاهی کامل‌تر به ورژن ارتقایافته‌ این محصول داشت. در طراحی این محصول دکمه‌‌ای نسبتاً بزرگ، اسکرین رنگی و چهار دکمه‌ کوچک در قسمت بالایی بکار برده شده است. نمایشگر این محصول هنگام معرفی در سال ۲۰۱۹، خیلی کوچک‌تر بود.

بررسی رندر Car Thing

Spotify طراحی این دستگاه را از زمان معرفی، تغییرات زیادی داده و تلاش کرده آن را با طراحی کلی خودروهای مدرن سازگار کند. عکس‌های جدید حاکی از افزایش انداره اسکرین و رابط کاربری احتمالی آن هستند. همچنین گیره‌های زیادی در نواحی مختلف دستگاه قرار دارد تا بتوان آن را به‌راحتی به داشبورد وصل کرد.

هنوز معلوم نیست که Spotify این محصول را کی عرضه می‌کند. همچنین رویداد بهمن‌ماه (Feb) اسپاتیفای، بدون اشاره به این دستگاه برگزار شد. هدف اصلی اسپاتیفای از ساختن این دستگاه، آگاهی بیشتر از سلیقه‌ کاربران هنگام سفر و رانندگی است.

بررسی رندر Car Thing

Spotify هنوز اسم رسمی این دستگاه را اعلام نکرده و اخباری از تاریخ عرضه و یا تولید نیست. اما با توجه به فهرست “FCC”، طراحی جدید و رندرهای درون‌برنامه‌ای این محصول، می‌توان به رونمایی و عرضه‌ آن در آینده امیدوار بود.

بیشتر بخوانید:

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا