فناوریگجت

بررسی مسواک هوشمند فیلیپس

کمپانی فیلیپس در CES 2021 تایپی از مسواک هوشمند معرفی کرده که می‌تواند با سبک مسواک زدن کاربر هماهنگ شود. در ادامه با ژوپیتر همراه باشید.

در CES 2021 اتفاقات قابل‌توجهی رخ داد و دستگاه‌های جالبی معرفی شد. در این ایونت شرکت‌های مختلف چندین دستگاه معرفی کردند و توانستند توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کنند. این بار نوبت به شرکت فیلیپس رسیده است که با جدیدترین محصولات خود، مخاطبان بیشتری را به سوی این نام تجاری بکشاند.

Engadget اعلام کرده فیلیپس جدیدترین محصول پرچم‌دار خود را معرفی کرده است. این کمپانی با معرفی محصول مذکور قصد دارد از رقبای همیشگی خود مانند Oral-B سبقت بگیرد. این شرکت اعلام کرده مسواک Sonicare 9900 Prestige از هوش مصنوعی برای نظارت بر بهداشت دهان و سبک مسواک زدن کاربر برای محافظت بهتر از دندان در برابر پوسیدگی بهره برده است. با بهره‌بری از SenseIQ، برس هوشمند جدید آنالیز می‌کند که چقدر دندان‌هایتان را فشار می‌دهید و شدت لرزش‌ را متناسب با آن تنظیم می‌کند.

بررسی مسواک هوشمند فیلیپس

به گفته‌ کمپانی فیلیپس، بیشتر ما هنگام مسواک زدن فشار زیادی به دندان و لثه‌ وارد می‌کنیم، این مسواک هوشمند برای کاهش این فشار طراحی شده است. برس این مسواک زاویه مخصوصی دارد که به گفته کمپانی فیلیپس سبب می‌شود در از بین ‌بردن پلاک‌های دندان ۲۰ برابر  مؤثر باشد. برنامه Sonicare در مورد چگونگی تمیز کردن دندان‌ها به بهترین شکل در لحظه کاربر را راهنمایی می‌کند و هرچه بیشتر از آن استفاده کنید، توصیه‌ها شخصی‌تر می‌شود.

با گذشت زمان، این برنامه می‌تواند گزارش پیشرفت هفتگی، ماهانه و حتی سالانه ارائه دهد. این کمپانی یک کیف مسافرتی چرمی برای این مسواک طراحی کرده است که می‌تواند استفاده از آن را جذاب‌تر کند. این کیف با درگاه USB-C یکپارچه برای شارژ مجدد همراه است. با امکانات یادشده، با دستگاه معمولی و قیمت پایینی روبه‌رو باشیم.


بیشتر بخوانید:

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا