فناوریگجت

بررسی Mi Band X، مچ‌بند تناسب اندام شیائومی

یکی از یوزرهای فضای مجازی ادعا کرده است کمپانی شیائومی در حال کار کردن روی عضو جدیدی از مچ‌بندهای تناسب اندام خود به نام Mi Band X است که دارای صفحه‌نمایش ۳۶۰ درجه است.

معرفی Mi Band X

مچ‌بندهای تناسب اندام (Mi Band (Mi Smart Band شیائومی به خاطر ویژگی‌های زیاد و برچسب‌های قیمت مناسب، پرفروش و محبوب هستند. می بند ۶، آخرین نسخه عرضه شده کمتر از یک ماه، بیش از ۱ میلیون فروش داشت.

احتمالاً شیائومی امسال جانشینی برای این محصول معرفی نمی‌کند، اما احتمالی وجود دارد که این شرکت چینی در حال کار کردن روی چند می بند جدید باشد. گزارش‌هایی نشان داده است که شیائومی در حال برنامه‌ریزی برای طراحی Mi Band X است که دارای صفحه‌نمایش ۳۶۰ درجه است.

بررسی Mi Band X

این خبر اولین بار توسط شخصی با اسم کاربری 才是 羽 度 در Weibo پخش شد. محتوای این پست نشان داد که کمپانی شیائومی در حال کار روی می‌ بندی با اسکرین انعطاف پذیر است که دور کل دستگاه قرار می‌گیرد، به همین دلیل برای قرارگیری آن روی دست هیچ نیازی به بند وجود ندارد. می‌توان به کانسپت این می‌ بند جدید به عنوان نسخه‌ای پیشرفته از Nubia Alpha وNubia Watch فکر کرد. این منبع با پخش عکسی که به نظر می‌رسد به یکی از رویدادهای شیائومی مربوط باشد، ادعای خود را ثابت می‌کند.

هنوز معلوم نیست که کمپانی شیائومی چه زمانی این محصول را معرفی کند. حتی هنوز نمی‌دانیم که آیا شیائومی قصد دارد این می بند جدید زیبا را برای عموم منتشر کند. یا تنها می‌خواهد مانند ماجرای می میکس آلفا به همه ثابت کند توانایی تولید چه محصولی را دارد. احتمالاً این محصول در صورت فروش دارای قیمتی بیشتر از بقیه مچ‌بندهای شیائومی باشد. با این وجود برای دستیابی به اطلاعاتی بیشتر درباره این دستگاه جذاب هیجان‌زده هستیم.


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا